Καλημέρα σε όλους. Παρότι τα δύο Under της Χέρτα χάθηκαν με παρόμοιο τρόπο, (0-0 ημίχρονο, και τα δύο πρώτα γκολ σε διάστημα τριών λεπτών), θα επιμείνουμε στις επιλογές με τα τέρματα στη Γερμανία.

Πάντερμπορν - Χοφενχάιμ

Πάντερμπορν - Χοφενχάιμ / Νο Goal / 2.55

Στα πέντε τελευταία μεταξύ τους ανεξαρτήτως έδρας σημειώθηκαν μόλις 7 τέρματα και όλα από τη Χόφενχαϊμ (υπάρχει και ένα 0-0). Μας αρέσει αυτό το στατιστικό σε συνδυασμό με την απόδοση.

Παίξε Νόμιμα στον Stoiximan

Η Χόφενχαϊμ, όταν δε βρίσκει ανοιχτούς χώρους, δύσκολα δημιουργεί ευκαιρίες, ενώ αμυντικά δείχνει να έχει μία στοιχειώδη σταθερότητα, όταν δεν καλείται να επιτεθεί μαζικά. Η Πάντερμπορν από την πλευρά της θα δώσει την μπάλα στην αντίπαλό της και θα περιμένει.

Λογικό στο μεταξύ τους παιχνίδι το Under 1,5 στο ημίχρονο, στο 1,67, θα ανεβάσουμε το ρίσκο στο 2,55, ζητώντας στο τέλος του ματς είτε η μία, είτε καμία ομάδα να έχει σκοράρει.