Η Μπουντεσλίγκα μάς έχει πληγώσει αρκετά με την επανέναρξη. Αρκετά απρόσμενα αποτελέσματα, πολλά γκολ συνήθως και οι περισσότερες ομάδες τελείως διαφορετικές από τη μια αγωνιστική στην άλλη. Κάποιες έχουν τεράστιες διαφορές στην απόδοσή τους και από ημίχρονο σε ημίχρονο. «Κάποια στιγμή θα αντιδράσει» γράφαμε χθες για την Άιντραχτ, υπολογίζοντας ότι εύκολα ή δύσκολα θα νικήσει την Φράιμπουργκ. Αντέδρασε δύο φορές όταν βρέθηκε πίσω στο σκορ (0-1 και 1-3) αλλά δεν νίκησε (3-3 το τελικό).

Άουγκσμπουργκ - Πάντερμπορν

Άουγκσμπουργκ - Πάντερμπορν / 1 / 2,03

Η απόδοση του 2,03 είναι βέβαιο ότι μας έχει επηρεάσει, όπως και το εντυπωσιακό 3-0 με το οποίο η ομάδα του Χάικο Χέρλιχ νίκησε την περασμένη αγωνιστική την Σάλκε στο Γκλεζενκίρχεν.

ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ ΣΤΟ STOIXIMAN

Η 27η αγωνιστική συνεχίζεται σήμερα και η επιλογή μας είναι ο «άσος» της Άουγκσμπουργκ απέναντι στην ουραγό Πάντερμπορν. Η απόδοση του 2,03 είναι βέβαιο ότι μας έχει επηρεάσει, όπως και το εντυπωσιακό 3-0 με το οποίο η ομάδα του Χάικο Χέρλιχ νίκησε την περασμένη αγωνιστική την Σάλκε στο Γκλεζενκίρχεν.

Το γεγονός ότι η Πάντερμπορν το παλεύει, δεν μας πείθει ότι μπορεί να πάρει αποτέλεσμα. Άλλωστε και η ισοπαλία μόνο βολική δεν είναι γι’ αυτήν. Παρόλα αυτά έχουμε αρκετό άγχος για το αποψινό παιχνίδι διότι είναι οι πολλές οι φορές που ανατράπηκαν τα δεδομένα μετά τον κορονοϊό.